Referencje

Nasza Firma dostaje wiele listów i maili od naszych Klientów z wyrazami uznania dla naszej działalności.

  • "Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z usług KFDomy.pl i domu który kupiliśmy. Spełnia on nasze oczekiwania bez najmniejszych zastrzeżeń. Z pełnym przekonaniem wyrażam przychylną opinię o efektywności i profesjonalizmie Państwa Firmy"
  • "Muszę przyznać, że efekt Państwa pracy w pełni mnie usatysfakcjonował. Dom jest funkcjonalny a jednocześnie nowoczesny i wysokiej jakości. Bardzo się wszyscy cieszymy, gratulujemy profesjonalizmu i życzymy wszelkich sukcesów "
  • "Szukaliśmy domu, który będzie usytuowany blisko stacji PKP a jednocześnie lokalizacja będzie nam gwarantować ciszę i spokój, której nam brakowało mieszkając w Warszawie. Dzięki profesjonalizmowi z którym sie zetknęliśmy podczas pierwszych oględzin nieruchomości zdecydowaliśmy sie na kontynuację współpracy właśnie z kfdomy.pl. Dzisiaj mieszkamy w pięknym domu jednocześnie nie martwiąc sie o dojazdy do pracy do Warszawy. Firma kfdomy.pl spełniła wszystkie nasze oczekiwnia... Dziękujemy Pani Ani i Panu Krzysztofowi ze zbudowanie nam lepszego światu"